Wellbeing to rezultat.
Wellbeing to kompetencja.

Wellbeing to rezultat codziennych działań. W kontekście biznesu to rezultat doświadczeń pracowników. Osiąganie i utryzmanie wellbeingu to jedna z kluczowych kompetencji organizacji. To również fundament jej kultury organizacyjnej, dzięki któremu ma szansę osiągać sukces poprzez postawienie człowieka w centrum.

W Wellbeing Institute znamy się na podnoszeniu kompetnecji wellbeingowych na poziomie pracowników, menedżerów, zespołów i całej organizacji

Wspieramy organizacje w działaniach związanych z dobrostanem pracowników.

Nasza metodologia oparta jest na wieloletnim doświadczeniu pracy z ludźmi, na wiedzy naukowej oraz najnowszych badaniach. Kochamy to, co robimy i z radością towarzyszymy ludziom i firmom w rozwoju.

Szkolenia i wydarzenia

Celem naszych szkoleń i wydarzeń jest rozwijanie wellbeingowych kompetencji: pracowników, menedżerów i HR, które wspierają budowanie pozytywnej i wellbeingowej kultury organizacyjnej.

Certyfikacje i badania

Dzięki badaniom, audytowi i certyfikacji możesz potwierdzić i rozwinąć dobre standardy oraz praktyki wellbeingowe. To narzędzia, które pozwolą Ci lepiej zarządzać działaniami pro-wellbeinowymi w swojej firmie.

Baza wiedzy

W naszej bazie gromadzimy niezbędną wiedzę, która pomoże Ci rozwijać kompetencje. Odnajdziesz tu studium przypadku, opisy dobrych praktyk, raporty, badania i inspiracje.

Podnosimy poziom wellbeingu ludzi i organizacji

Wellbeing Institute powstał, aby wspierać organizacje w działaniach związanych z dobrostanem pracowników, a co za tym idzie, podnosić jakość życia ludzi. 

Oferta Wellbeing Institute

Oferując innowacyjne rozwiązania, produkty najwyższej jakości oraz ekspercką wiedzę, pokazujemy firmom, jak stworzyć miejsce pracy, w którym pracownicy czują się spełnieni i zadowoleni, a organizacja bez problemu osiąga swoje cele biznesowe.

Bądź na bieżąco z Wellbeing Institute. Zapisz się do newsletter.

Najbliższe wydarzenia live & online

The Best of Wellbeing 2021 - KONKURS

Konkurs The Best of Wellbeing – na najlepszą inicjatywę pro-wellbeingową, to konkurs organizowany cyklicznie przez Wellbeing Institute, w którym organizacje mogą zgłaszać najlepsze inicjatywy pro-wellbeingowe, które realizowały w 2021 roku. Zgłoszenia do 31.01.2022.

Chief Wellbeing Officer - KURS

Chief Wellbeing Officer to kurs, który pomoże stworzyć skuteczny i kompleksowy program wellbeingowy, zbudować wartość i atrakcyjność organizacji oraz pozwoli kompleksowo zadbać o dobrostan pracowników. 8 edycja ONLINE, 24-25.02 +04.03.2022.

Wellbeing w Praktyce - KONFERENCJA

Wellbeing w praktyce 2022 to największa w Polsce jednodniowa konferencja skupiająca topowych ekspertów i praktyków wellbeingu, którzy podzielą się konkretną wiedzą na temat podnoszenia dobrostanu w kontekście osobistym i biznesowym. Formuła hybrydowa 23.03.2022 Warszawa oraz ONLINE.

Zgłoś swoją FIRMĘ w konkursie "The Best of Wellbeing 2021"