Skip links

CASE STUDY FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS

FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS jest kolejną organizacją, która pozytywnie przeszła proces certyfikacji i otrzymała tytuł Wellbeing Leader.

O FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS:

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług. Jest też doskonałym przykładem jak można tworzyć wellbeingową propozycję wartości dla swoich pracowników. Organizacja towarzyszy swoim pracownikom i wspiera ich codzienne działania tak, aby jednocześnie dbać o ich efektywność, jak i zadowolenie.

Fujitsu Technology Solutions nie tylko dba o pracowników, ale i co ważne stwarza możliwości, które poprzez proaktywne podejście wspierają pracowników każdego dnia. Organizacja bardzo mocno stawia na to, żeby pracownicy rozwijali świadomość siebie i swoich potrzeb, żeby tworzyli wspierające miejsce pracy, angażowali się i brali odpowiedzialność za to, żeby im się dobrze pracowało.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.