” Wielka Siła Małej Drzemki – Idealne i Zdrowie Środowisko do Regeneracji Ciała i Umysłu”

VINCI POWER NAP – wyróżnione certyfikatem Wellbeing Quality przez Wellbeing Institute

Magdalena Filcek jest autorką „Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu®” pierwszego w Polsce i tego typu na świecie (chronionego) innowacyjnego pomysłu dotyczącego WELLBEING’u w organizacjach opartego na odzyskiwaniu utraconej ENERGII pracownika, projekt ten również może służyć pomocą: liderom biznesu, lekarzom, chirurgom, pacjentom, naukowcom, weteranom, dzieciom, etc, na całym świecie.

Jej projekty tworzone z połączenia nauki i pasji, zdobyły najwyższe wyróżnienia i nagrody, większość z nich jest o zasięgu globalnym, wspierające ludzi i środowisko, oparte na innowacyjnych pomysłach, publikowane w najlepszych wydawnictwach naukowych typu Springer, realizowane przez największe firmy. Ostatnio prezentowane przed delegatami ONZ na Szczycie Klimatycznym COP24, wcześniej w Londynie, Nowym Jorku, na Stanford University, Miami, Dubaju, etc.

Dziś ładujemy baterie telefonów, samochodów…. czas pomyśleć tez o nas – ludziach, dzięki Vinci Power Nap® możemy odzyskać energię i naładować się na wyzwania dnia codziennego. Osiągniecie stanu głębokiej relaksacji, pozwalającego na redukcję stresu i zwiększenie wydajności pracy, zdrowia oraz radości, jest możliwe dzięki autorskiemu połączeniu elementów aranżacji i zagospodarowania przestrzeni oraz zasadniczych elementów sensorycznych kojących wszystkie zmysły, tj.: wzroku, słuchu, smaku, węchu, dotyku oraz równowagi ciała poprzez kołysanie w specjalnym materiale – dające uczucie bezpieczeństwa podobne jak w łonie matki. System Vinci Power Nap® wsparty jest min. korzyściami zdrowotnymi płynącymi z badań naukowych.

Www.about.me/magdalena.filcek

www.vincipowernap.pl